Poniżej informujemy, jak dotrzeć do naszego sklepu.

Samochodem

Z głównej ulicy skręć w pierwszą aleję. Następnie szukaj naszego znaku.

Pieszo

Z centrum miasta idź główną ulicą w kierunku północnym, aż znajdziesz nasz znak.

Autobusem

Jedź autobusem nr 73 do ostatniego przystanku. Znajdziesz nas na północno-wschodnim rogu.

Witamy w sklepie owocowym

Sprzedajemy owoce z całego świata. Skorzystaj z naszej strony, by dowiedzieć się więcej o naszym biznesie. Wierzymy, że będziesz stale odwiedzać nasz sklep i kupować u nas owoce.

Ta mini witryna przedstawia, jak możesz stworzyć stronę firmową, w tym przypadku sprzedawcy owoców. Widać tutaj, jak wykorzystać kontrolę dostępu, by zarządzać zawartością witryny. Budując prawdziwą witrynę, zechcesz zapewne wzbogacić ją o e-sprzedaż, katalog, biuletyn informacyjny albo inne rozszerzenia, których bogactwo znajdziesz w Joomla! Extensions Directory .

Aby zrozumieć działanie tej witryny, stwórz jednego użytkownika przypisanego do grupy klientów i jednego przypisanego do grupy hodowców. Logując się z różnymi uprawnieniami, zobaczysz, jak działa system kontroli dostępu.

Podkategorie

Przeszukujemy całą okolicę, by znaleźć najlepszych hodowców owoców.

Każdemu dostawcy możesz umożliwić posiadanie własnej strony, którą może redagować. Aby zobaczyć to w działaniu, konieczne będzie dodanie użytkowników do grupy dostawców.
Stwórz jedną stronę w kategorii hodowców dla tego użytkownika i uczyń go autorem strony. Stworzony użytkownik będzie teraz miał możliwość redagowania swojej strony.

To ilustruje wykorzystanie praw do redagowania.