Obrazy parku

Witaj!

To jest prosta strona poświęcona pięknym i fascynującym parkom Australii.

Na tej stronie możesz przeczytać o wszystkich moich podróżach do różnych parków, zobaczyć zdjęcia oraz odszukać linki do stron internetowych parków.

Ta prosta strona jest przykładem użycia Joomla! do stworzenia prostej witryny informacyjnej - bloga, stanowiąca sposób prezentacji informacji na temat, który nas interesuje.

Przeczytaj więcej o tej stronie w module O parkach.

Witryna Parki została zaprojektowana jako prosty przykład strony, która może być aktualizowana za pomocą interfejsu części publicznej (witryny), bez logowania się na zaplecze.

Główną formą prezentacji jest blog, na który można wysyłać wpisy z witryny.

Nowe zakładki również mogą być dodawane w części publicznej.

Prosta galeria obrazów została stworzona za pomocą układu „przegląd artykułów w kategorii”, w którym wyświetlane są miniatury obrazów oraz układu „artykułu”, wykorzystanego do wyświetlania obrazków w pełnych rozmiarach.

Witryna Park służy również do objaśnienia cech przełącznika języka. Wszystkie artykuły i moduły przypisano do języka angielskiego w wersji en-GB. Jeśli dodany jest drugi pakiet językowy z przykładowymi danymi, przykłady mogą być filtrowane za pomocą przełącznika języka.

W szablonie witryny Parki zastosowano język HTML5, który jest głównym standardem internetowym (podobnie jak XHTML zastosowany w pozostałych próbkach witryn).